Terapeuci

Jolanta Podraza

Jestem psychologiem, psychoterapeutką i terapeutką shiatsu.

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją psychologa klinicznego.

Posiadam uprawnienia Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu do prowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupą. Prowadzę terapię indywidualną, terapię par i małżeństw oraz terapię dzieci i młodzieży. Udzielam również konsultacji dla rodziców.

Od wielu lat pracuję jako psycholog i socjoterapeuta w szkole podstawowej i gimnazjum, stąd bardzo dobrze znam problemy dzieci i młodzieży.

Pracuję w Ośrodku Terapeutyczno- Rozwojowym INSPIRO na Żoliborzu.

Moją drugą pasją jest shiatsu i akupunktura. Od ponad 20 lat prowadzę warsztaty i indywidualną praktykę shiatsu. Doświadczenie zdobyłam w ramach stypendium naukowego w Japonii, na Uniwersytecie Farmacji w Sapporo, gdzie studiowałam tradycyjną medycynę chińską oraz pracując siedem lat w japońskiej Klinice Akupunktury i Shiatsu Tsuruya w Otaru.


Marek Dramiński

Psycholog kliniczny - specjalizacja drugiegostopnia.

Psychoterapeuta - certyfikat PolskiegoTowarzystwa Psychiatrycznego.

Superwizor i trener-rekomendacja PolskiegoTowarzystwa Psychologicznego.

Szkoleniowiec- edukator, nauczycieldyplomowany resortu oświaty.

Wieloletnie– ponad 30-letnie doświadczenie wpracy terapeutycznej indywidualnej, z parami,rodzinami i grupami oraz szkoleniowej.

Superwizor zespołów wychowawczych iterapeutycznych zajmujących się dziećmi imłodzieżą ze środowisk społecznie zagrożonych.

Założyciel i kierownik Pracowni Psychorozwoju iPsychoprofilaktyki /1983-1989/ przy PolskimTowarzystwie Psychologicznym.

Autor programu i realizator Studium Socjoterapiiw Oddziale Doskonalenia Nauczycieli wWarszawie /1987-1990/, przy WydzialeDoskonalenia Nauczycieli Kuratorium Oświaty wWarszawie /1991-1992/ i Studium PomocyPsychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie /1992-2010/ oraz Podyplomowego Studium PomocyPsychologicznej i Socjoterapii przy SzkoleWyższej Przymierza Rodzin w Warszawie /odjesieni 2010/.

wykonanie strony: eBest