Warsztaty

Dla osób zainteresowanych tradycyjną medycyną wschodnią oraz zdobyciem praktycznych umiejętności pomagania sobie i innym Pracownia Psychorozwoju cyklicznie organizuje kursy i warsztaty shiatsu.

Warto poznać podstawy masażu shiatsu, żeby pomóc sobie lub swoim bliskim w różnych uporczywych dolegliwościach, takich jak: bóle głowy, pleców, nerwobóle, zaburzenia trawienia, częste przeziębienia i wiele innych.

Shiatsu upiększa, odmładza i poprawia samopoczucie poprzez wprowadzenie w stan głębokiego odprężenia i relaksu. Wielu praktyków tej metody podkreśla korzystny wpływ shiatsu na relacje w związku i jego trwałość.

Warsztaty polecamy:

  • wszystkim zainteresowanym utrzymaniem dobrego stanu zdrowia psychicznego i fizycznego,
  • osobom zapracowanym, prowadzącym aktywny i niewolny od stresu tryb życia,
  • osobom zainteresowanym naturalnymi metodami leczenia,
  • wszystkim zainteresowanym rozwojem własnym.
Na zajęciach poznajemy podstawy teoretyczne shiatsu, a w części praktycznej uczymy się metod lokalizowania punktów, technik nacisku, określania zaburzeń energetycznych i ich związku z konkretną dolegliwością.

Najczęściej pracujemy w parach. Masaż wykonuje się w ubraniu – prosimy o przyniesienie wygodnych, najlepiej bawełnianych, spodni i podkoszulków.

Spotkania prowadzi psycholog Jolanta Podraza. Aktualnie trwają zapisy na warsztaty jednodniowe i dwudniowe (odbywają się w weekend i trwają od 8 do 14 godzin). Zajęcia prowadzone są w Warszawie na ul. Majewskiego 8/3 (dzielnica Ochota, tuż obok Hali Banacha)

Prowadzimy również kursy długoterminowe, dla osób zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy.

Cennik:

Warsztat jednodniowy (8 godzin) 160 zł / osoba
Warsztat dwudniowy (16 godzin) 250 zł / osoba
Kurs długoterminowy Cena zależna od liczby uczestników

Zapraszamy do kontaktu (Jolanta Podraza, tel. 605 094 421 lub e-mail: info@pracowniapsychorozwoju.pl)

wykonanie strony: Jędrzej Czarnecki, www.czarnecki.org.pl